Rezerwacje

Rezerwacje na stronie potwierdzamy odpowiedzią na maila w ciągu maksymalnie 24h od momentu otrzymania zgłoszenia.

W przypadku rezerwacji na ten sam dzień, prosimy o kontakt telefoniczny: 691771138

Istnieje możliwość zmiany godzin przyjęcia, staramy się być elastyczni. W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny.

Nasze pokoje:

Testament Podróżnika

Po obejrzeniu wywiadu w telewizji dowiadujecie się, że znany podróżnik osiedlił się w okolicy. Zdradził też, że w domu przechowuje swój testament, a ci którzy wiernie go śledzą, mogą się do niego dostać i zostać jednym ze spadkobierców. Postanawiacie wyruszyć na poszukiwania jego miejsca zamieszkania i spróbować swoich sił. W rozbrajaniu i ponownym zbrojeniu alarmu w jego domu pomoże Wam jego… sąsiad.

Pokój trwa 75 minut i jest przeznaczony dla grup średnio zaawansowanych. Optymalna liczba graczy to 4. Maksymalna liczba graczy to 6.

Dla grup z mniejszym doświadczeniem (poniżej 10 pokoi) lub mniejszych (do 3 osób)polecana jest wersja łatwiejsza pokoju.

Zarezerwuj teraz!

Centrum Sterowania Temperaturą pod Śnieżką

Maciej Wojtyński to postać znana w tym mieście. W poprzedniej części to on okradał miejscowych, ale dzięki pomocy jednego z więźniów, niejakiego Ziębali, udało się wsadzić go do więzienia. Po wyjściu na wolność postanowił się zemścić. Nietrudno było mu dowiedzieć się, kto na niego nakapował, więc w kilka chwil zdobył o nim informacje. Żona więźnia to badaczka, która pracuje w tajnym Centrum Sterowania Temperaturą, umiejscowionym u podnóża Śnieżki. Jednak jak sama nazwa wskazuje, to było tajne centrum, więc znalezienie go, czy już w ogóle dostanie się do niego, graniczyło z cudem. Jednak nie takie rzeczy robił Wojtyński. Dowiadując się o pobycie w szpitalu badaczki, wykradł jej klucze i zlokalizował obiekt. Po wejściu zabrał się od razu do przeglądania rzeczy. Szybko połapał się, co jest najważniejszą częścią i postanowił włączyć wysoką temperaturę wśród lodowców, tym samym być może powodując największą powódź w dziejach ludzkości. Zaalarmowani przez Katarzynę Ziębalę, ruszacie z odsieczą. Czy uda Wam się wyłączyć maszynę zanim rozpuszczą się największe lodowce na świecie?

Pokój trwa 60 minut i jest przeznaczony dla grup średnio zaawansowanych. Optymalna liczba graczy to 3, a maksymalna liczba graczy to 5.

Zarezerwuj teraz!