FAQ

FAQ – czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, a o co może boicie się zapytać 🙂

Ile czasu trwa rozgrywka ?
– Na wykonanie misji w pokojach jest przeznaczone 60 lub 75 minut w zależności od pokoju. Zapewniamy Was jednak, że można to zrobić szybciej.

Jak mogę do Was dotrzeć ?
–Budynek znajduje się w Jeleniej Górze na ulicy Teatralnej 1 (Dom Kombatanta) – jest to obok Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych. Lokal konkretnie jest na pierwszym piętrze. Po wejściu schodami należy iść korytarzem w prawą stronie i ostatnie drzwi po lewej będą tymi właściwymi. Powinny doprowadzić was strzałki i oznaczenia 🙂

Jak można zarezerwować pokój ?
–Pokój można zarezerwować poprzez formularz na naszej stronie w zakładce „rezerwacja” lub po prostu do nas dzwoniąc na numer 691771138.

Czy można anulować rezerwację pokoju?
– Gdy już zarezerwujesz pokój, a niespodziewana sytuacja spowoduje, że nie możesz do nas dotrzeć, to bardzo prosimy o kontakt telefoniczny. Jeżeli nastąpi to więcej niż 24h przed planowaną wizytą – można odwołać również poprzez kliknięcie linku w przychodzącym mailu.

Jaki jest Wasz Escape Room? Czy jest tradycyjny?
– Nasz Escape Room nie jest do końca tradycyjny. Nie ma elementu zamknięcia – wykonujecie misję. Po drodze rozwiązujecie oczywiście wiele zagadek. Tu liczy się współpraca i organizacja by jak najlepiej wykorzystać te minuty.

Ile czasu przed rozpoczęciem gry powinniśmy się u Was stawić?
– Najlepiej być punktualnie, nie musicie przychodzić wcześniej byśmy mogli wytłumaczyć zasady i na spokojnie rozpocząć grę.

Czy otrzymamy od Was fakturę VAT?
– Tak. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT. Prosimy tylko o poinformowanie nas o tym wcześniej.

Czy dzieci mogą przyjść same?
– Dzieci poniżej 14 r.ż. muszą być pod opieką osoby dorosłej, starsze mogą próbować swoich sił same 🙂

Czy możemy liczyć na podpowiedzi?
– Oczywiście, wszystko zależy tylko od was. Podpowiadamy tak, by nie podać odpowiedzi wprost, ale by naprowadzić was na odpowiedź. Mniej zaawansowanym grupom w przypadku dużego przestoju podpowiadamy więcej.

Co należy ze sobą zabrać?
– Siebie przede wszystkim.. 🙂 A poza tym przyjaciół lub rodzinę z którymi chcesz rozwiązywać zagadki, masę dobrego humoru, logicznego myślenia i ścisły umysł. Żadne dodatkowe przedmioty nie są potrzebne – my je zapewniamy.

Czy można płacić kartą?
– Tak, przyjmujemy płatności kartą.

Ile wcześniej należy rezerwować pokój?
– Z reguły wystarczy zrobić to dzień wcześniej lub tego samego dnia rano. W weekendy bywa tak, że chętnych jest więcej, więc jeżeli planujecie takie wyjście, możecie zarezerwować nawet kilka dni wcześniej.

Z ilu osób składa się drużyna?
– Drużyny biorące udział w zabawie mogą mieć od 2 do 4 lub 6 uczestników w zależności od pokoju.

Czy mogę zagrać sam?
– Niestety, nie jest to możliwe. W każdym pokoju umieszczone są zadania i zagadki które wymagają współpracy przynajmniej dwóch osób i rozwiązanie ich samemu jest niewykonalne.

Czy można zarezerwować u was miejsce na specjalne okazje? Jeśli tak, to na jakie?
– Nasz Escape Room jest przygotowany na przyjęcie gości przyjęć urodzinowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich. Można także budować współpracę i zwiększać integrację swoich zespołów w pracy, klasie czy na uczelni. Wszystko da się zrobić, wystarczy tylko wcześniej się z nam skontaktować i omówić szczegóły. Czego najlepszym przykładem jest chociażby poniższe wydarzenie, gdzie panna młoda pytała swoją przyjaciółkę, czy zostanie jej świadkową:)

Macie więcej pokoi?
– 
Mamy dwa, ale zmieniamy ich wystrój, zagadki oraz tematykę średnio raz w roku. To sprawia, że możecie nas odwiedzać częściej niż jeden raz.