Oferta

Oferta Escape Room Jelenia Góra

Jeśli szukasz escape room Jelenia Góra – trafiłeś idealnie. Pokój zagadek w naszym mieście prezentuje specjalnie dla Ciebie dwa nowe wyzwania. Czeka Cię świetna zabawa, niesamowita przygoda i… świetne wspomnienia! King of the Lock to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych i rodziny. Zapraszamy serdecznie na…

  • wieczory panieńskie i kawalerskie
  • spotkania integracyjne

Obecnie w ofercie posiadamy dwa pokoje:

Sala prób Teatru

Espace Room

To pokoje dla dorosłych, który po ułatwieniach staje się świetną zabawą dla dzieci i młodzieży.

Jeżeli szukasz pokoju na pierwszy raz lub Twoja drużyna już była w pokojach ale dawno, to warto zdecydować się na Salę Prób Teatru – dzięki temu nauczysz się gry w pokojach zagadek lub przypomnisz sobie jak to jest. Gracze bardziej zaawansowani również mogą się w nim dobrze bawić, bo zadania nie są banalne, więc ich rozwiązywanie sprawi przyjemność.

Jeżeli odwiedziliście już kilkanaście Escape Roomów i chcecie się sprawdzić, to koniecznie wybierzcie Espace Room. To pokój dla graczy średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zdecydowanie nie będzie dobrym wyborem dla grup początkujących, którzy mogą się w nim zagubić. To spore wyzwanie i warto zabrać do niego 4 lub więcej osób.

 Zapisz się już dziś i spróbuj swoich się w naszym escape roomie. Jeśli szukasz miejsca, w którym spędzisz miło czas, rozwiążesz nietypowe zagadki i spróbujesz swoich sił w tego typu grze – chętnie Ci w tym pomożemy. Rezerwacji możesz dokonać poprzez stronę, mailowo lub telefonicznie. Zawsze jednak czekaj na potwierdzenie z naszej strony – to ważne (dokonujemy tego w ciągu 24 h od chwili rezerwacji).

Jeżeli nie wiesz jeszcze, kiedy chcesz nas odwiedzić, ale wiesz, że na pewno to zrobisz, albo chcesz sprawić miły prezent komuś – zachęcamy do zakupu voucherów bezpośrednio w naszym lokalu.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi nowymi pokojami, promocjami i innymi – koniecznie odwiedź naszą stronę na Facebooku.